کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی

کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی

افرادی که دارای شکم بزرگ و آویزانی می باشند و از این مسئله ناراضی اند جزو کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی به شمار می آیند . این افراد می توانند تحت عمل جراحی آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم قرار بگیرند و شکمی کوچک و صاف داشته باشند .

کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی

به طور کلی کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی شامل چه کسانی می باشند ؟

افرادی که در قسمت زیر شکمشان دارای پوست اضافی یا شل شده می باشند .

افرادی که از وجود خطوط استریا ( ترک ها ) در ناحیه ی شکمشان احساس ناخوشایندی دارند .

افرادی که عضلات شکمان تا حد زیادی دچار شل شدگی و افتادگی شده است .

افرادی که کاهش وزن شدید داشته اند و یا اینکه تحت عمل های لاغری نظیر لیپوساکشن قرار گرفته اند از جمله کاندیدای جراحی آبدومینوپلاستی به حساب می آیند زیرا با کمک این عمل جراحی عضلات ناحیه ی شکمشان سفت و کشیده خواهد شد .

چگونگی انجام عمل جراحی آبدومینوپلاستی :

به منظور انجام این عمل جراحی از بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی استفاده می شود . لازم به ذکر است تمام اعمال جراحی از خود اسکار یا خط برشی به جای خواهند گذاشت اما در صورتی که عمل جراحی را یک جراح متبحر انجام دهد سعی می کند برش مورد نیاز برای عمل جراحی را کوچک تر و در محلی که خیلی قابل دید نباشد ایجاد کند . خط برش حاصل از جراحی آبدومینوپلاستی در قسمت زیر شکم یا پایین تر از برش سزارین قرار می گیرد . این خط برش را می توان با پوشیدن لباس زیر پنهان نمود اما در حالت برهنه ممکن است قابل دید باشد . برش دوم مورد نیاز برای این عمل جراحی در حوالی ناف ایجاد می گردد و داخل انحنای طبیعی ناف پنهان می شود و خیلی قابل دید نخواهد بود .

 

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button