کاربرد های میکرودرم ابریشن

کاربرد های میکرودرم ابریشن

میکرودرم ابریشن یک روش برای ازبین بردن آثار ضایعات پوستی می باشد . در این تکنیک از پودر اکسید آلومینیوم که به صورت کریستال درآمده بهره گیری می شود ، کاربرد های میکرودرم ابریشن به شرح ذیل است :

کاربرد های میکرودرم ابریشن

رفع آثار تاتو يا خالکوبي : تاتو و خالکوبي هاي سطحي پوست را مي توان با اين تکنیک درمان نمود .

از بین بردن جاي جوش : فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و اسکار آکنه ، با ميکرودرم قابل درمان می باشد و طي جلسه هاای لازم ، پوست صاف و کشيده خواهد شد .

چروک گردن : به منظور درمان چروک هاي ناحيه گردن و ضايعات اين ناحيه هم میتوان به میکرودرم اشاره نمود .

تميز کردن پوست و رفع جوش هاي سرسياه : براي از بين بردن جوش هاي سرسياه ، مي توان از ميکرودرم ابريژن استفاده کرد.

درمان ترک هاي پوستي: در درمان ترک هاي پوستي در دوران حاملگي ، چاقي و دوران بلوغ  نيز مي توان از اين روش استفاده کرد ، که البته خيلي خوب به درمان پاسخ نمي دهد.

جوان سازي پوست : درمان چروک هاي سطحي و کم عمق که فواصل جلسات درمانی بر حسب وضعيت بيمار متغیر است. البته چروک هاي خيلي عميق با میکرودرم درمان نمي شوند ، اما قوام پوست بعد از چند جلسه درمان بهتر میشود و پوست شفاف تر و محکم تر خواهد شد .

لک هاي حاملگي : مهم ترين اثر ميکرودرم ابريژن ، کمرنگ و گاهی محو کردن لک هاي حاملگي يا ملاسما می باشد ، بخصوص ، در صورتی که هم زمان با داروهاي لک بر (تحت نظر پزشک) استفاده گردد .

کوچک کردن منافذ پوستي: منافذ باز پوستی از مشکلات خانم ها است و ميکرودرم ابريشن از روش های درمانی این مشکل می باشد . در طی چند جلسه درمان با توجه به بافت سازي و محکم تر شدن پوست ، منافذ پوستي ، کوچک تر خواهد شد .

لک هاي پيري يا کبدي : لک هاي پيري در اثر آفتاب و یا افزایش سن در پوست هاي روشن ديده مي شود . اين لک ها با ميکرودرم ابريشن قابل درمان است .

جاي جوش (اسکار) آبله مرغان : اسکارها نبايد زياد عميق باشند و به طور معمول بر اساس نوع اسکار و محل و عمق آن، به چند جلسه درمان نیاز است .

پس از میکرو درم در معرض نور خورشید نباشید ، به صورتتان لیف نکشید ، از کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده کنید .

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

3 + 20 =