پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ : خالکوبی یا تاتو در جامعه ما اخیر بسیار شایع شده است. مخصوص در در خانم ها که با تاتو ابروها ، خط چشم ، خط لب و انواع نقاشی های مختلف روی بدن مواد رنگی وارد بدن خود می کنند.

مشاهده شده است که 70 درصد افراد بعد از تاتو پشیمان شده و خواستار پاک کردن آن هستند.

درصورتی که خالکوبی سطحی و قدیمی باشد راحت تر می شود آن را پاک نمود. هر چه رنگ به کار رفته حرفه ای تر خالکوبی شده باشد سخت تر از بین می رود.

معمولا  افراد جهت پاک نمودن خالکوبی یا تاتو در ابتدا به همان شخصی که کار تاتو را برایشان انجام داده مراجعه می کنند. آرایشگران و تاتوکاران روشهای متفاوتی برای از بین بردن این مشکل پیشنهاد می کنند .

اکثر آرایشگران برای پاک کردن تاتو از رنگ های همرنگ استفاده می کنند این بزرگترین اشتباه است با این کار مشکل بیمار بدتر و خیلی زیاد خواهد شد زیرا باعث سخت تر شدن پاک کردن با لیزر می شود.

 

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ

 

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ:

بعضی از افراد ناآگاه پیشنهادات عجیبی مثل گذاشتن سیر بر روی محل تاتو یا سوزاندن با سیگار و غیره می دهند که حاصلی جز آثار سوختگی ندارد.

راه حل نهایی و قطعی استفاده از لیزر در نواحی مختلف بدن می باشد که مورد تائید تمام مراجع پزشکی و علمی دنیا است.

برای از بین بردن تاتو و رنگدانه های صورت و بدن معمولا از دستگاه لیزر کیوسوئیچ (Qswitch) استفاده می شود.  با استفاده ازاین دستگاه ذرات رنگ داخل پوست می ترکند و به ذرات ریز تبدیل می شوند.

این ذرات توسط سلول های لاشه خوار برداشته شده و به تدریج دفع می گردند.

بنابراین عمل اصلی پاک کردن رنگ تاتو را سلول های ایمنی خود تاتو انجام می دهد در واقع رنگ های ریز شده را ریزه خواری نموده و از بین می برند.

کاربرد دستگاه کیوسوئیج

 قیمت پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ

هزینه پاک کردن تاتو با لیزر بستگی به اندازه تاتو و نوع جوهر به کاربرده شدن در آن دارد. این عوامل می تواند بر تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تاتو تاثیر بگذارد و در نتیجه قیمت پاک کردن خالکوبی یا تاتو را تغییر دهد.

دکتر سعید پاک سرشت 

متخصص جراحی عمومی

لیپوماتیک ، لیزر لیپولیز ، بوتاکس )

پاسخ

Call Now Button