نکاتی درباره ی لیپوماتیک

نکاتی درباره ی لیپوماتیک

قبل از اقدام برای هر عملی ، بهتر است راجع به آن عمل اطلاعاتی را کسب کنید و همچنین نکاتی را درباره ی آن بدانید تا در حین عمل یا پس از عمل دچار خطرات و عارضه های احتمالی نشوید ، به همین جهت بهتر است قبل از عمل در ابتدا به مشاوره رفته و سپس توسط سایت ها اطلاعات لازم را جمع آوری کنید . در این مقاله برایتان خواهیم گفت قبل از به کارگیری از دستگاه لیپوماتیک چه نکاتی درباره ی لیپوماتیک را باید رعایت کنید .

نکاتی درباره ی لیپوماتیک

بهتر است توضیح مختصری که در مطالب زیر درباره ی لیپوماتیک داده شده است را مطالعه کنید .

دستگاه لیپوماتیک یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن چاقی و تجمع چربی های اضافه در بدن است . این تکنیک برای رفع چربی ها از امواج اینفراسونیک استفاده می کند و همچنین این امواج چربی ها را از ناحیه ی اتصالاتشان به هم جدا می کند و مسیر را برای حرکت کانولا یا هندیس مورد استفاده در لیپوماتیک باز می کند و بدون هیچ فشاری کانولارا حرکت می دهد ، همچنین چربی ها را وارد لوله ی ساکشن می کند و در پایان با دو حرکت ارتعاشی و نوسانی چربی ها را به صورت یک نواخت هدایت و تخلیه می سازد .

نکاتی درباره ی لیپوماتیک :

باید بدانید کسانی که از دستگاه لیپوماتیک استفاده می کنند توقع خارج شدن مقدار زیادی از خون آبه را از ناحیه ی تحت عمل و سوراخ ها در 24 الی 28 ساعت اولیه باید داشته باشند . در کل هرچه تخلیه ی خون آبه ها زیاد باشد تورم ، کبودی و درد کم تر می شود ، دیده شدن تب پس از لیپوماتیک به علت واکنش بدن و ترومای لیپوماتیک یک امری طبیعی می باشد و جای نگرانی وجود ندارد .

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

 http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button