04 جولای

موارد قبل از جراحی لیپوماتیک

موارد قبل از جراحی لیپوماتیک

قبل از اقدام برای هر جراحی، چه جراحی های زیبایی و پلاستیک، چه جراحی های درمانی، رفتن به مطب پزشک و مشاوره گرفتن از ایشان و همچنین خواندن مطالب در سایت های معتبر از جمله ( مراقبت های پس از جراحی و یا اقدامات قبل از جراحی ) می تواند کمک بسیاری در نتیجه ی عمل داشته باشد. شما با انجام دادن این کار احتمال عارضه ها و خطرات حین عمل و پس از عمل را کاهش می دهید. این مقاله را با عنوان موارد قبل از جراحی لیپوماتیک ادامه می دهیم.

موارد قبل از جراحی لیپوماتیک

کم تحرکی باعث شده است بسیاری از افراد دچار اضافه وزن و چاقی موضعی شوند که همین امر سبب می شود افراد به سمت جراحی های پلاستیک و پیکرتراشی کشیده شوند. یکی از دستگاه های پیکرتراشی لیپوماتیک نام دارد که در مطالب بالا به طور کامل توضیح داده شده است. قبل از استفاده از این دستگاه می بایست نکاتی را رعایت کنید، این نکات را در زیر شرح داده ایم.

موارد قبل از جراحی لیپوماتیک :

فرد کاندید شده بایستی از لحاظ موارد زیر مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرد.

جراح پیش از جراحی لیپوماتیک مواردی چون :

  • دیابت
  • فشار خون بالا
  • بررسی از نظر سوابق بیماری قلبی و عروقی، سکته ی قلبی و مغزی
  • جراحی های انجام شده قبل از لیپوماتیک
  • بیماری هایی همچون سرطان، لوپوس
  • عمل های شکم و یا پهلو در گذشته
  • بیماری هایی که با ضعف سیستم ایمنی بدن همراه هستند

را بررسی می کند و طبق آن برای جراحی شکم تصمیم می گیرد، البته لیپوماتیک در بسیاری از موارد قابل انجام است زیرا می توان ابتدا مشکلات را درمان نمود بعد لیپوماتیک را انجام داد .

چند نکته :

  • زمانی که شما لیپوماتیک را انجام می دهید مراقبت های مربوط به آن کمک شایانی به تسریع روند بهبودی و نتیجه جراحی دارد بنابراین با رعایت چند نکته ساده می توانید از نتیجه جراحی خود نهایت رضایت را داشته باشید .
  • با تزریق چربی به نواحی مختلف بدن می توانید جوانسازی پوست یا برجسته سازی باسن و سینه ها را انجام داد ، دکتر زرگری توصیه می کند حتما تزریق چربی و عمل لیپوماتیک را در مراکز معتبر انجام دهید تا با مشکلاتی که ممکن است در مراکز غیرمعتبر رخ دهد پیشگیری نمایید .

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

 http://drpakseresht.ir/

 

درباره نویسنده

عمل لیپوماتیک
دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی دکتر سعید پاک سرشت فارق التحصیل پزشکی عمومی ، دوره تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل از سال 1374- 1369 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن از سال 1374 تا کنون رئیس بخش جراحی بیمارستان شهید رجایی تنکابن از سال 1372 تا کنون

پاسخ

13 + پانزده =