مزایای لیفت صورت با نخ

مزایای لیفت صورت با نخ

مزایای لیفت صورت با نخ : لیفت صورت با نخ از درمان های زیبایی پوست می باشد، که به منظور داشتن پوستی جوانتر وصاف، پوست افتاده صورت شخص به آرامی کشیده می شود و این متد از افتادگی پوست درنتیجه بالا رفتن سن و نیروی جاذبه جلوگیری می کند.

لیفت صورت با نخ ، گزینه مناسب برای جراحی لیفت صورت می باشد به دلیل تهاجم کمتر و عوارض جانبی کمتری که دارا می باشد و دوره بهبود لیفت با نخ بسیار کوتاه بوده و باعث اختلال در روند زندگی فرد نمی شود.

در عملکرد لیفت صورت متخصص زیبایی روی بافت نرم پوست با نخ، بخیه های ظریفی ایجاد کرده از این طریق نواحی شل و افتاده را بالا کشیده و نگه می دارد.

نتیجه لیفت و کشیدن صورت با نخ در مقایسه با جراحی لیفت کامل صورت متفاوت بوده، لیفت صورت با نخ ، برای جوانسازی پوست متد مناسبی میباشد که از آن نتایج ظریف تری حاصل می شود.

 

مزایای لیفت صورت با نخ

 

لیفت صورت با نخ ، نخ به کار رفته درآن قابلیت جذب داشته که برای از بین بردن افتادگی و شلی پوست به کار می رود،همچنین نخ به کار رفته حالت صاف ندارد و دارای خارهای دندانه داری به منظور گیر کردن به بافت چربی صورت می باشد.

در بعضی مواقع در ناحیه نامشخصی مثل پشت گوش یا پشت خط رویش مو، بخیه تثبیت کننده دیگری زده می شود.

جنس نخ مورد استفاده در لیفت صورت باید پلی دی اکسانون یا پروپیلن است.

مزایای لیفت صورت با نخ :

مزایای لیفت صورت با نخ این است که غالباً با بی حسی موضعی و سرپایی انجام شده و نسبت به  تعداد تارهای نخ مورد استفاده زمانی حدود 60 الی 90 دقیقه به طول می انجامد.

از نخ بخیه ظریفی برای بالا بردن و نگهداری نواحی افتاده صورت و گردن، ابرو و پیشانی و گونه ها استفاده می گردد.

جراح نخ لیفتینگ که نخی شفاف است را با سوزنی ظریف در عمق پوست در محل های تعیین شده وارد می کند و بعد از وارد شدن نخ ها در زیر پوست به صورت چتر باز شده که ساختار نگهدارنده ای دارد و بافت پوست را آرام بالا می کشد که باعث جوانسازی پوست می شود.

سوزن بعد از بالا کشیدن بافت خارج می گردد و در ادامه انتهای نخ راجراح به نوعی گره زده که حس یا قابل مشاهده نباشد در عمق پوست مخفی شود.

نخی که قابل جذب نیست در بافت عمیق باقی می ماند و بافت چربی را بالا می کشد.

مراقبت بعد از لیفت با نخ :

بعد از پایان عمل صورت شخص متورم و کبود است، شخص پس از عمل استراحت کافی داشته باشد و هنگام خوابیدن سرش را بالا قرار دهد تا باعث کاهش ورم ناحیه شود.

دکتر سعید پاک سرشت 

متخصص جراحی عمومی

لیپوماتیک ، لیزر لیپولیز ، بوتاکس )

پاسخ

Call Now Button