مراحل دستگاه لیپوماتیک

مراحل دستگاه لیپوماتیک

در این مقاله می خواهیم درمورد دستگاه لیپوماتیک و همچنین مراحل دستگاه لیپوماتیک صحبت کنیم، به این جهت اگر برای از بین بردن چربی های اضافی خود ،دستگاه لیپوماتیک را انتخاب کرده اید، مطالب این سایت و همچنین این مقاله می تواند به شما در کسب اطلاعات کمک کند.

مراحل دستگاه لیپوماتیک

مقدمه :

امروزه چاقی و وزن بالا ،در افراد به دلیل کم تحرکی و استفاده از غذاهای چرب و فست فود بسیار شایع شده است که حل این موضوع  معضل بزرگی شده است. با پیشرفت علم، روش های زیادی برای رسیدن به تناسب اندام به وجو آمده است که یکی از این روش و راه ها استفاده از دستگاه های پیکرتراشی می باشد.

با وجود دستگاه های پیکرتراشی دیگر نگران از بین بردن چربی های خود نباشد.

پیکرتراشی با دستگاه لیپوماتیک یکی از روش هایی است که می تواند شما را از شر چربی های موضعی خلاص کند. و اعتماد به نفس و همچنین سلامت بدن را به شما بازگرداند. در ادامه ی مقاله به طور خلاصه توضیحی درباره ی دستگاه لیپوماتیک به شما ارائه داده می شود. پس با ما باشد با مطلب ها و نکته های مهم.

دستگاه لیپوماتیک چیست :

لیپوماتیک دستگاهی است که برای لاغری، از امواج اینفراسونیک و همچنین نوسان ثابت پی روی می کند، این دستگاه

حول محوری (Nutation) سلول های بافت چربی را از ناحیه ی اتصال های  آن ها به یکدیگر جدا می کند و بدون آن که منجر به تخریب سلول های چربی گردد، سلول های بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می کند.

به همین جهت است که ،از سلول های تخلیه شده ی چربی می توان مجددا برای فیلر و حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اجزای بدن استفاده کرد.

ناگفته نماند چربی های خارج شده بمراتب دارای دوام بیشتر و ورم کمتر بعد از تزریق برای فیلر می باشد

و نسبت به چربی کشیده شده به وسیله ی ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر است. در ادامه با ما باشید با بحث درباره ی مراحل دستگاه لیپوماتیک .

مراحل دستگاه لیپوماتیک :

بافت های چربی در مراحله ی  لیپوماتیک از هم گسسته می‌شود و پس از آن کانولای مخصوص برای تهیه امولسیونی از چربی به گونه ایی که لرزشی در بدن ایجار می کند . پس از آن محلولی به دست می آید که به آرامی از بدن خارج می شود تا اثر لاغری مورد نظر به دست آید. به همین سادگی با کوتاه ترین زمان به تناسب اندام دلخواه خود دست یابید

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

 

پاسخ

Call Now Button