سوالات متداول هایفوتراپی

سوالات متداول هایفوتراپی

هایفوتراپی تکنیکی است که برای جوانسازی صورت ، برطرف کردن افتادگی پوست و شل شدگی آن کاربرد دارد و روشی غیر تهاجمی بوده و به پوست  صدمه ای نمی رساند . در عمل هایفوتراپی لایه های عضلانی  هدف ماست ،  به طور واقع این تکنیک روی لایه های درم پوست موثر می باشد . پزشکان متخصص به وسیله ی هایفوتراپی می توانند مورد های ، برطرف کردن غبغب ، سفت شدن پوست ، درمان افتادگی پوست ، برطرف کردن چروک های صورت ، برطرف کردن افتادگی زیر چانه و لیفت ابرو را انجام دهند . در ادامه مطالب به سوالات متداول هایفوتراپی اشاره خواهیم داشت .

سوالات متداول هایفوتراپی

سوالات متداول هایفوتراپی

روش انجام گرفتن عمل هایفوتراپی چگونه می باشد ؟

دستگاهی به روی قسمت های مختلف  پوست کشیده می شود و امواج ماورای صوت به قسمت زیرین پوست بیمار تابانده شده ودراعماق آن قسمت از پوست گرمایی  به صورت موضعی ایجاد می کند که منجر به از بین رفتن   کلاژن های قدیمی  می گردد . در نهایت  کلاژن های جدیدتری به وجود می آیند و پوستی بدون چروک به دست خواهد آمد .

نتیجه هایفوتراپی چه موقع دیده می شود ؟

یکی از خوبی های تکنیک هایفوتراپی این است که به محض پایان عمل هایفوتراپی نتیجه ی آن را می توان دید و این نتیجه می تواند مدت زمان زیادی ماندگاری خود را حفظ کند .

 انجام هایفوتراپی چقدر زمان می برد ؟

استفاده از این تکنیک تقریباً 45 دقیقه تا یک ساعت زمان می برد .

آیا پس از انجام دادن هایفوتراپی  لکی به روی پوست به وجود می آید ؟

در این روش هیچ لکی روی پوست به وجود نمی آید و دلیل آن این است که در هایفوتراپی لایه عضلانی تحت تاثیر قرار داده می شود  و لایه درم پوست را مورد هدف قرار می دهد .

 

 

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button