رفع اسکار

رفع اسکار

لیزر فراکشنال یا فراکسل علاوه بر تاثیرات قابل ملاحظه برای رفع اسکار ها و جای جوش صورت و در درمان پیری پوست به ویژه شلی پوست و چروک صورت و چروک های دور چشم و دور دهان هم تاثیرات قابل توجه دارد .

رفع اسکار

عوارض استفاده از فراکشنال co2 بسیار کم است و سرعت بهبود نیز بالاست به طوری که زخم بسیار سطحی ایجاد شده طی 3 تا 5 روز و قرمزی پس از آن حداکثر بعد از دو تا چهار هفته بهبود پیدا می کند و شخص درمان شده می تواند بدون هیچ مشکلی فعالیت های روزمره ی خود را انجام دهد .

مکانیسم این لیزر به طوری است که ستون های نور لیزر با شعاع هایی بسیار باریک در حد میکرون روی سطح پوست تابیده می شوند لذا نقاطی از سطح پوست سالم می مانند و ترمیم به سرعت انجام می شود .

رفع اسکار

اسکار های عمیق مانند چاله ها و گودی های عمیق پس از جوش در صورتی که ابتدا با لیزر RF فراکشنال سوزنی انجام شود و سپس لیزر CO2 انجام شود تاثیرات چشمگیری به دست خواهد آمد .

به علاوه در بعضی موارد که اسکار های مقاوم بر روی پوست زیاد است همراه با انجام دو لیزر می توان یک تا دو جلسه سابسیژن پس از اتمام جلسات لیزر  یا در فواصل بین جلسات لیزر انجام داد .

تعداد جلسات لیزر فراکشنال CO2 به تنهایی تا حدود شش ماه که هر جلسه ماهی یک بار انجام می شود اما تعداد جلسات لیزر ترکیبی یک تا دو جلسه کمتر است .

زمان مورد نیاز برای کل صورت در حدود نیم ساعت اما در صورتی که رادیو فرکونسی همراه با لیزر فراکشنال انجام شود برای لیزر کل صورت 40 دقیقه مورد نیاز می باشد .

این لیزر برای افرادی که دچار پف شدید و افتادگی شدید دور چشم شده باشند آن چنان موثر نخواهد بود ولی در صورتی که پلک تحتانی و دور چشم تیره شده باشند می توان برای درمان از لیزر فراکشنال استفاده نمود .

 

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button