دوره نقاهت لیپوماتیک

دوره نقاهت لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از تکنیک هایی لاغری است که می توان به کمک آن به اندام ایده آل خود رسید . لیپوماتیک سبب آن می شود که بافت های چربی قدیمی از زیر پوست خارج شود و هیکل شما را زیبا نشان دهد . در ادامه مطالب به شرح دوره نقاهت لیپوماتیک  خواهیم پرداخت .

دوره نقاهت لیپوماتیک لیپوماتیک

دوره نقاهت لیپوماتیک و مراقبت های پس از آن :

اگر پیش از تمام شدن مایعات  سوراخ ها بسته شوند موجب آن می شود که مایع در محل جمع شود و به مرور باعث بزرگ شدن ناحیه ی عمل , زیاد شدن درد و قرمز شدن پوست می گردد که باید محل برش را باز کرد . اگر خودتان قادر نبود آن را باز کنید به پزشک متخصص خود اطلاع بدهید .

در صورتی که ترشح مایع تمام شد و 24 ساعت از محل برش مایعی خارج نشد به پانسمان کردن نیازی نیست . از پدهای گرمایی یا آیس بگ استفاده نکنید و تا زمانی که منافذ بسته نشده اند از رفتن به استخر و سنا و شنا کردن یا آب هایی که احتمال می دهید آلوده اند خودداری کنید .

 استفاده از گن را باید تا چه مدت بعد از عمل لیپوماتیک ادامه داد ؟

به تجویز پزشک متخصص استفاده از گن تنگ 2 الی 3 هفته بعد از عمل لیپوماتیک لازم است و استفاده از گن شل تر 4 الی 6 هفته نیاز است .

چه مدت زمان لازم است تا تورم لیپوماتیک بهبود بیابد ؟

تا 8 هفته زمان می برد تا تورم عمل کم شود و نتیجه اصلی تا 6 ماه به طول می انجامد و تا قبل از آن زمان نباید قضاوتی کرد . و ماساژ دادن با لوسیون پس از عمل لیپوماتیک می تواند در کم شدن تورم موثر باشد .

کبودی های به وجود آمده پس از عمل لیپوماتیک چه مدت طول می کشد برطرف شود ؟

کبودی 2 هفته کامل زمان می برد تا بهبود بیابد .

 

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button