جدیدترین دستگاه لاغری

جدیدترین دستگاه لاغری

امروزه با تغییر پیدا کردن در سبک زندگی، خوردن غذاهای چرب و فست فود و همچنین کم تحرکی بسیاری از افراد دچار اضافه وزن و چاقی موضعی شده اند. این مقاله را با موضوع جدیدترین دستگاه لاغری شروع می کنیم.

جدیدترین دستگاه لاغری

مقدمه :

افراد چاق و دارای اضافه وزن علاوه بر بیماری چاقی دچار بیماری های دیگری از جمله تنگی نفس، دیابت، گرفتگی رگ های قلبی و … می شوند. به همین جهت رژیم های غذایی و ورزش کردن برای چنین افراد با وجود چاقی شدید نمی تواند راه حل مناسبی باشد.

بنابر این افراد ،لاغری با دستگاه های پیکرتراشی را به روش هایی همچون ورزش کردن و رژیم های غذایی که زمان زیادی می برد تا به تناسب اندام برسند ترجیح می دهند.

نکته ی مهم :

قبل از اقدام برای هر عملی، چه عمل های زیبایی چه عمل های درمانی توصیه می شود برای کسب آگاهی درباره ی عمل مورد نظرتان یک جلسه مشاور رفته و یا در سایت های معتبر اطلاعات لازم که می تواند اقدامات قبل از عمل و یا مراقبت های پس از عمل باشد را دریافت کنید. شما با رفتن به مشاور می توانید خواسته های خود را با پزشک درمیان بگذارید و در صورت معقول نبودن خواسته یتان پزشک شما را توجیه خواهد کرد و همچنین با داشتن آگاهی احتمال عارضه در حین عمل و پس از عمل کاهش پیدا میکند.

 جدیترین دستگاه لاغری :

دستگاه اولترازد :

دستگاه لیپولیز اولتراسونیک اولین وتنها ترین دستگاهی است که دارای مجوز رسمی از سازمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در ایران بوده.

لیپولیز اولتراسونیک :

از روش های لیپولیز اولتراسونیک می توان به روش های کاهش چربی اشاره کرد.

مکانیسم لیپولیز اولتراسونیک توسط امواج صوتی باعث کم شدن سایز و لاغری می شود این امواج از نوع انواج مکانیکی است و همچنین فرکانس لیزر اولتراسونیک ما بین 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز یعنی بیش از محدوده شنوایی انسان می باشد.

در اصل از فرکانس امواج کوتاه برای برطرف کردن چربی های زیر پوست استفاده می شود. دستگاه لیپولیز اولتراسونیک تکنیکی مدرن بدون جراحی و سریع برای برطف کردن دائمی چربی های اضافی ناحیه پهلو، شکم، پشت، ران، غبغب، سینه آقایان و … می باشد. دستگاه لیپولیز اولتراسونیک در فرکانس 40000 هرتز با سرعت بالا سبب لرزش سلول های چربی می شود و همچنین این امرباعث می شود حباب های هوا را در خارج و درون سلول ایجاد کند. در نتیجه هنگامی که حباب های هوا دچار انفجارمی شوند فشاری معادل با 200 بار به سلول وارد می شود.

افرادی که قصد رسیدن به تناسب اندام با دستگاه های پیکرتراشی را دارنند پس از آگاهی کامل این جراحی را انجام دهند تا به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند. با خواندن مقاله ی جدیدترین دستگاه لاغری می توانید بهترین دستگاه را برای رسیدن به اندام ایده ال خود انتخاب کنید.

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

 http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button