تکنیک لیپوماتیک

تکنیک لیپوماتیک

با استفاده از تکنیک لیپوماتیک می توان بدون عمل جراحی به اندامی ایده آل رسید ، تکنیک لیپوماتیک از آخرین نوآوری ها در لیپوساکشن است که به فرد در کم کردن وزن کمک می کند و بهترین روش برای کسانی است که به دنبال راهی برای کم کردن وزن خود هستند .

تکنیک لیپوماتیک

لیپوماتیک تکنیکی است که توسط سازمان غذا و دارو تایید شده و کاملا ایمن است .

قسمت های مورد درمان توسط تکنیک لیپوماتیک :

  1. دور شکم .
  2. باسن .
  3. پشت .
  4. زانو ها .
  5. بازو .
  6. ران ها .

طریقه ی انجام تکنیک لیپوماتیک :

تکنیکی است با لرزش با سرعت بالا همچنین ملایم بدون وارد کردن آسیبی به بافت های چربی آن ها را از بدن حارج می کند ، در این تکنیک از گرما استفاده نمی شود پس احتمال سوختگی وجود ندارد .

کسانی برای تکنیک لیپوماتیک مناسب هستند که تا 75 کیلوگرم اضافه وزن دارند .

یک لوله به نام کانولا به دستگاه وصل است که در هنگام جراحی در لایه چربی نفوذ کرده  و حرکت ارتعاشی ایجاد می کند که باعث شکسته شدن چربی ها شده و آن را از ناحیه مورد نظر خارج می کند .

پس از تکنیک لیپوماتیک نتیجه در همه ی افراد  با هر نوع پوستی قابل مشاهده است ، تکنیکی است که هیچ دردی به همراه ندارد که پس از انجام آن می توان به فعالیت های خود برسید .

حسگر های موجود در دستگاه بسیار قوی است و باعث می شود که بافت های عصبی ، عضلانی ، عروق و همچنین رگ ها آسیب نبینند . در تکنیـک لیپوماتیک  سرعت دستگاه 600 ارتعاش در دقیقه است که باعث خروج چربی ها و همچنین صاف شدن پوست می شود .

بعد از تکنیـک لیپوماتیک  رژیم غذایی باید رعایت شود که در آن مصرف نمک را باید کم کرد ، دارو های تجویز پزشک نیز باید سر وقت مصرف شود .

دکتر سعید پاک سرشت متخصص جراحی عمومی ( لیپوماتیک , لیزر لیپولیز , بوتاکس , ملاحظات پس از لیپوماتیک )

http://drpakseresht.ir/

پاسخ

Call Now Button